Правила дорожнього руху України розділ 26 : « Рух у житловій та пішохідній зоні»

     

26.1. Пішоходам дозволяється рухатися у житловій та пішохідній зоні як по тротуарах, так і по проїзній частині. Пішоходи мають перевагу перед транспортними засобами, але не повинні створювати безпідставних перешкод для їхнього руху.

  

26.2.


У житловій зоні забороняється:а) транзитний рух транспортних засобів;

б) стоянка транспортних засобів поза спеціально відведеними місцями і таке їх розташування, яке утруднює рух пішоходів і проїзд оперативних чи спеціальних транспортних засобів;

в) стоянка з працюючим двигуном;

г) навчальна їзда;ґ) рух вантажних автомобілів, тракторів, самохідних машин і механізмів (крімтих, що обслуговують об'єкти і громадян, виконують технологічні роботи або належать громадянам, що проживають у цій зоні).

 


 26.3. У пішохідну зону в'їзд дозволяється лише транспортним засобам, що обслуговують громадян і підприємства, які розташовані у зазначеній зоні, а також транспортним засобам, що належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, чи автомобілям (мотоколяскам), позначеним розпізнавальним знаком "Інвалід", якими керують водії‑інваліди. Якщо до об'єктів, розташованих на цій території, є інші під'їзди, водії повинні користуватися лише ними.

   
26.4. Під час виїздуз житлової та пішохідної зони водії повинні дати дорогу іншим учасникам дорожнього руху.


Закріпити знання переглянувши відео за посиланням: https://cutt.ly/NhBsYr9

Перевірити свої знання за посиланням: https://cutt.ly/3hBsV8M

 

Коментарі

Популярні публікації