Українські дорожники нагадали про зміни в ПДР

 

Служба автомобільних доріг звертає увагу на те, що набули чинності зміни у правилах дорожнього руху.


Зміни стосуються як водіїв, так і пішоходів, та велосипедистів.

·         Пасками безпеки у таксі мають користуватися всі – і водій, і пасажири у межах та поза межами населених пунктів.

·         Водіїв таксі зобов’язані забезпечити наявність пасків безпеки на всіх сидіннях і нагадати пасажиру про необхідність пристебнути пасок.

·         Пристебнути пасок безпеки мають також інструктори з водіння, яким раніше ПДР дозволялося не робити цього. У навчальному авто паском безпеки мають користуватися всі.

·         Не пристібатися в населеному пункті дозволяється лише водіям і пасажирам з інвалідністю, якщо це фізіологічно неможливо, а також водіям і пасажирам оперативних та спеціальних транспортних засобів.

·         Власники транспортних засобів не можуть змінювати розміри, форму, позначення, колір і розміщення номерних знаків, а також наносити на них додаткові позначення або закривати їх, вони повинні бути чистими і достатньо освітленими.

·         Велосипедисти відтепер можуть їздити смугою для маршрутних транспортних засобів.

·         Пішоходи зобов’язаня використовувати світловідбивні елементи. Це означає, що світловідбивна стрічка, наклейка, жилет, дармовис чи елемент одягу відтепернеобхідні у темну пору доби та в умовах недостатньої видимості.Дорожники закликають всіх – і водіїв, і пішоходів – бути максимально уважними на дорозі та дбати про власну безпеку.

Коментарі

Популярні публікації